Tim

STRUČNI TIM:
Ravnatelj:  Krešo Tomljenović, ravnatelj@vrtic-izvor.hr
Pedagog:  Dinka Žuvela, pedagog@vrtic-izvor.hr
Logoped:  Ljiljana Hurčak, logoped@vrtic-izvor.hr
Psiholog: Soraja Čamber Vertlberg, psiholog@vrtic-izvor.hr
Defektolog: Marija Bilić, defektolog@vrtic-izvor.hr
Glavna sestra: Jasna Kovačić, zdravstvena.voditeljica@vrtic-izvor.hr

TAJNIŠTVO:
Alenka Vukovojac, tajnik@vrtic-izvor.hr

RAČUNOVODSTVO:
Marina Gašpar, marina@vrtic-izvor.hr
Mirjana Lončar, mirjana@vrtic-izvor.hr
 


Ispiši stranicu