Djeca u prirodi Grad mladih

Nadležnost nad provedbom Program “Djeca u prirodi” preuzima Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport. GRAD MLADIH U GRANEŠINI pruža kvalitetne uvjete za višednevni organizirani boravak djece iz vrtića u prirodnom, zdravom i sigurnom okruženju. Program je koncipiran na način da su djeca u neposrednom kontaktu s prirodom, bave se aktivnim istraživanjem i učenjem u suradnji s drugom djecom i odraslima, kako bi stekli vrijedna iskustva, znanja i vještine, i razviju pozitivne emocije i stavove usmjerene na etički i ekološki način ponašanja i življenja u zajednici.

VREMENSKO ODREĐIVANJE PROGRAMA

Cjeloviti program „Djeca u prirodi“ realizira se u petodnevnim vremenskim intervalima (od ponedjeljka do petka) u unaprijed dogovorenim terminima s Gradskim uredom za obrazovanje, kulturu i šport, a uz suglasnost roditelja i s organiziranim prijevozom iz vrtića i povratkom u vrtić u istoj organizaciji.

Pogledajte galeriju: